Hledáte levný penzion v Ostravě? My Vám nabídneme komfortní ubytování za dostupnou cenu!

Náš penzion se nachází v klidné lokalitě městské části Ostrava-Zábřeh ve vilové zástavbě a s dobrou dostupností jak do centra města, tak nákupních center, zábavního a sportovního areálu OSTRAVAR ARÉNA, lehkoatletického stadiónu a fotbalového hřiště ve Vítkovicích, aquaparku s tobogánem v Zábřehu nebo koupaliště v Porubě, vysokých škol VŠB TU, Ostravské univerzity apod. Penzion se nachází na ulici Na Nivách 20, je zrekonstruován a vybaven televizním přijímačem a připojením k internetu. Pokud hledáte levný a čistý penzion v Ostravě, neváhejte nás kontaktovat. Naše ubytování nabízí nejlepší poměr kvalita/cena v Ostravě.

penzion ostrava 2

Pro naše klienty poskytujeme nadstandartní ubytování a služby v Ostravě. Náš penzion poskytuje hostům možnosti komfortní hygieny, vaření v bohatě vybavené kuchyňce, konzumaci jídel nebo odpočinek. Samozřejmostí je ustlaná a čistě povlečená postel, osuška a ručník, mýdlo a toaletní papír. Mezi příjemné překvapení pro mnohé patří papuče na přezutí pro ty, kteří ty svoje zapomněli doma. Skutečné domácí prostředí dokresluje také pečlivý úklid, možnost objednání snídaně nebo praní a žehlení prádla. V penzionu platí přísný zákaz kouření kromě venkovních prostor k tomuto účelu vyhrazených. Součástí penzionu je také zahrada, kde je možné využívat venkovní posezení. Samozřejmostí pro naše hosty je bezplatné parkování ať už na našem soukromém pozemku nebo před objektem na obecní komunikaci (dle momentálních podmínek). Jsme připraveni řešit vaše speciální požadavky ať již předem nebo po příjezdu.

Náš penzion v Ostravě s domácí atmosférou je levný a dostupný všem! Pro turisty, zaměstnance na služební cestě či montážní pracovníky aj.

Pokud hledáte kvalitní penzion v Ostravě, v klidném a čistém prostředí, chcete si odpočinout po práci nebo po cestě nebo chcete strávit v Ostravě svoji dovolenou popř. se jen tak podívat o víkendu na Stodolní a přitom se chcete sami úplně nebo částečně stravovat a to vše za skutečně dobrou cenu tak přejděte na stránku Kontakt a rezervace.

Pobyty máme rozděleny na krátkodobé (do 30dnů) a dlouhodobé (nad 30dnů). Dlouhodobé ubytování v Ostravě a pobyty jsou cenově zvýhodněny tak, že cena za lůžko/noc se pohybuje už od 250Kč. Rozhodující pro přiznání slevy je doba na kterou je pobyt zaplacen. Podrobnosti najdete v sekci Ceny.

Náš levný penzion v Ostravě Vám nabídne komfortní ubytování v soukromí za skvělou cenu! Již nemusíte hledat dál.

 
B&B penzion Ostrava
8,4/10